İnsanlık Öldü mü?
Zulme Karşı Çıkacak İnsan Kalmadı mı?
HASTANEYE SALDIRMAK HANGİ SAVAŞ HUKUKUNDA VAR, SİYONİZM HARİÇ?


İsrail Soykırım Uyguluyor ve Savaş Suçu İşliyor! Bu Soykırım Derhal Durdurulmalıdır!


İsrail’in, Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesini bombalaması sonucu 500 kişi ölüyor; süper Batı (!?) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
İsrail Cumhurbaşkanı Herzog: “Gazze’deki siviller de Hamas’ın yaptıklarından sorumludur.” diyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
İsrail Savunma Bakanı Galant, “Orduda tüm kurallar kaldırıldı. Savaşan askerler hiçbir şeyden sorumlu olmayacak, askeri mahkeme yok." diyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
Uluslararası Af Örgütü Kriz Müdahale Programı, İsrail’in Gazze'de, beyaz fosforlu top mermileri kullandığını belgeliyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
Gazze'de elektrik yok, su yok, yakıt yok, gıda yok, ilaç yok, tıbbi gereçler yok; insanlar ölümle burun buruna; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
İsrail, taş üstünde taş, gövde üstünde baş, kundakta bebek bırakmamacasına 365 kilometre karelik Gazze’ye 6 bin bomba yağdırıyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu, Gazze Şeridi’nde 50 bin hamile kadının temel sağlık hizmetlerinden mahrum olduğunu, 5.500’ünün bir ay içinde doğum yapacağını duyuruyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
Siyonist İsrail, 1948 sınırlarında durmuyor, emperyalist emelleri için, Filistinlileri zorla sile süpüre soykırım uygulayarak vatanlarını işgal ediyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
İsrail Birleşmiş Milletler kararlarına uymuyor, işgal ettiği yerlerden 1967 öncesi sınırlarına çekilmiyor, yayılmacılığa devam ediyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!
Devlet olmanın da bir kuralı, bir ahlakı, bir yasası var! Savaşın da bir kuralı, bir ahlakı, bir hukuku var!
İsrail devlet olmanın kurallarına uymadığı gibi Gazze’ye yaptığı da savaş kurallarına uymuyor. İsrail, Filistin ve Gazze’de savaş suçu işliyor!
İsrail BM Kararlarına Uymalı, İşgal Ettiği Topraklardan Çıkmalı ve 1967 Öncesi Sınırlarına Geri Çekilmelidir!


‘İnsan Hak ve Hürriyetleri’ Savunucuları Neredesiniz?
Müslüman, Hristiyan, Yahudi, Budist, Brahmanist, Taosit, dinli dinsiz, ey aklı eren insanlar neredesiniz?
Haydi! Siyonizm’in hortlattığı yeni Nazizm’e karşı ayağa kalk!
Haydi! Siyonizm’e dur de! Bu savaşı durdur!
Haydi! Bu savaşa destek veren süper güçleri gönlünle, kaleminle ve dilinle yen!


Ey Yüreği Olan İnsan! Ey Aklı Olan İnsan! Ey İnsanlık Dünyası! Ayağa Kalk!
Filistinliler de insan!
İsrail zulmüne karşı özgürlüğü haykır!
Bu zulme karşı ‘insan hak ve hürriyetlerini’ haykır!
Bu savaş dursun! İnsan insan gibi yaşasın!


Yaşasın Dünya Barışının Teminatı Muhteşem Türkiye!
Yaşasın Barış Dünyası!
Hür Yaşasın Müslüman, Hristiyan ve Yahudilerin Kutsal Kenti Kudüs!
Yaşasın Barış Cenneti Ortadoğu!
Yaşasın Egemen Filistin Devleti!
18.10.2023


Cuma NACAR
Genel Başkan